Produktem MALAGI są ręcznie malowane obrazy, głównie portrety, wykonane techniką olejną, akrylową oraz rysunek. Portrety malowane są ze zdjęć przesłanych przez klientów. Jeżeli osoba zainteresowana, nie dysponuje odpowiednim zdjęciem, MALAGI oferuje usługę wykonania odpowiedniego zdjęcia, podczas sesji fotograficznej.


Kieruję się stwierdzeniem: minimum formalności maksimum satysfakcji.


Jeśli nie chce Ci się czytać tego regulaminu, a chcesz dowiedzieć się jak krok po kroku dokonać zamówienia możesz do mnie zadzwonić.


Jak zamawiać?


1. Zapoznaj się z ofertą proponowaną przez MALAGI, zastanów się, jaki rodzaj portretu chcesz zamówić.


2. Wybierz swoje zdjęcie lub zdjęcie osoby, której portret chcesz zamówić. Ważne, aby zdjęcie było dobrej jakości. tzn. zrobione przy odpowiednim oświetleniu, kontrastowe, odpowiedniej rozdzielczości. Pamiętaj: Jakość przysłanego zdjęcia ma duże znaczenie przy pracy nad portretem i znacząco wpływa na jego charakter, szczegółowość i ogólną jakość
Jeśli chcesz, aby na portrecie była więcej niż jedna osoba, a nie posiadasz wspólnego zdjęcia, przyślij nam zdjęcia osób, które chcesz sportretować, a my zestawimy je ze sobą na obrazie, w uzgodnionej z Tobą kompozycji. Jeśli nie masz odpowiedniego zdjęcia, mogę je dla Ciebie wykonać, uwzględniając dodatkowe koszty.


3. Wyślij zdjęcie, dane dotyczące wybranego portretu (jednolite tło, pojedynczy detal, powtarzający się motyw, tło na życzenie, portret fantazyjny), lub jeśli potrzebujesz porady przy wyborze skontaktuj się ze mną. Jeżeli masz dodatkowe pytania do zamówienia, lub uwagi dotyczące mojej oferty. Napisz: email – aga@malagi.pl, lub zadzwoń: tel. 508-825-902.


4. Po uzgodnieniu wszystkich szczegółów dotyczących realizacji zamówienia, przesyłam do Ciebie propozycję umowy na wykonanie obrazu. Po jego akceptacji, podpisaniu oraz po dokonaniu przez Zamawiającego wpłaty zaliczki, (która wynosi 50% ceny zamówienia i jest bezzwrotna), na konto firmy: (nr konta – 49 1050 1575 1000 0091 4694 9871 dane: MALAGI Agnieszka Świstek ul. Opolska 5F/2 55-010 Groblice), przystępuję do realizacji zamówienia.


5. Kiedy obraz jest gotowy, wysyłam do Zamawiającego, drogą elektroniczną (e-mailem) zdjęcie obrazu. Po zaakceptowaniu przez Zamawiającego realizacji oraz zaksięgowaniu pozostałej kwoty określonej w umowie + koszt transportu, wysyłam obraz na podany przez niego adres.


6. Wysyłka realizowana jest przez firmę kurierską. Koszt transportu zależy od rozmiarów zamówienia, pokrywa go zamawiający. Dla odpowiedniego zabezpieczenia podczas transportu, obrazy pakuję w folię stretch, folię bąbelkową, a następnie w porządny karton wysyłkowy. Przesyłka jest zawsze ubezpieczona. Orientacyjny koszt przesyłki wacha się w przedziale 30 – 60 zł brutto. Na życzenie klienta możliwy jest
• odbiór osobisty w siedzibie MalAgi,
• osobisty transport w okolicach Wrocławia, za dodatkową opłatą,
• wykonanie specjalnej skrzyni transportowej, jeszcze lepiej zabezpieczającej obraz przed uszkodzeniami , za dodatkową opłatą.


7. Czas realizacji zamówienia.
Okres realizacji zależy od rodzaju zamawianego obrazu, formatu i użytych materiałów i wynosi od 15 – 30 dni roboczych. Przy obrazach olejnych należy dodatkowo uwzględnić czas schnięcia farb, (około 2 tygodnie). Czas oczekiwania podam po uzgodnieniu wszystkich szczegółów dotyczących zamówienia, jest uzgadniany indywidualnie dla każdego zamówienia i zostanie określony w umowie. Przy dużych, skomplikowanych obrazach, czas realizacji może być dłuższy niż 30 dni roboczych.
Pamiętaj to nie jest drukarnia, a długi czas realizacji traktuj jako atut, świadczący o najwyższej klasie zakupionego obrazu.
Jeśli brakuje Ci czasu – chcesz już zaraz podarować wspaniały prezent. Mam dla Ciebie rozwiązanie - przeczytaj szczegóły tutaj BON PREZENTOWY.


8. Koszty dodatkowe.
• Sesja zdjęciowa: Sesję wyceniamy niezależnie od zamówienia obrazu, a jej cena zależy od miejsca, czasu i scenerii. Poznaj koszt i zamów sesję. Sesja zdjęciowa zasadniczo nie jest celem sama w sobie a raczej środkiem do osiągnięcia celu, jakim dla Ciebie jest kupno niepowtarzalnego obrazu.
• Oprawa obrazu: Dla lepszego efektu obraz może zostać oprawiony w ramę, wybraną przeze mnie lub Zamawiającego. Koszt oprawy uzgadniamy indywidualnie, w zależności od rodzaju wybranej oprawy.


9. Informacje dodatkowe.
• Mam kilkunastoletnie doświadczenie w malarstwie artystycznym i rysunku.
• Posiadam zarejestrowaną działalność gospodarczą. Nie jestem tzw. vatowcem. Wystawiam fakturę dokumentująca świadczenie usług zwolnionych od podatku na podstawie art. 113 ust. 1 ustawy o VAT.


10. Kopie malarskie.
Różnica w tym przypadku polega na źródle z którego powstaje obraz. Jeśli Zamawiający posiada zdjęcie może je przesłać, posiadam wykalibrowany, profesjonalny monitor, który umożliwi mi wierne oddanie walorów oryginału o ile oczywiście zdjęcie zostało odpowiednio wykonane.
Alternatywnym źródłem powstania kopii może być reprodukcja / druk o ile taki posiadam w swoim zbiorze.